Art of Facilitation – warsztat z Miki Kashtan

Zawsze kiedy myślę o warsztatach z Miki Kashtan, to czuję ogromną ekscytację i ciekawość. Na jej pierwszy warsztat w Polsce trafiłam przypadkiem – coś mnie zaintrygowało w opisie.

miki-kashtan-288x300
Miki Kashtan

Nie zawiodłam się – bardzo dużo się nauczyłam o spontanicznym i autentycznym NVC, otworzyły się przede mną zupełnie nowe horyzonty w pracy z grupami i zobaczyłam, jak można w pełnej jasności, strukturze i jednocześnie przepływie przeprowadzić 7-dniowy warsztat dla 40 osób. Nie opuściłam potem żadnego warsztatu z Miki w Polsce – czyli kolejnych czterech. Każdy był inny, ale wszystkie były ogromnie inspirujące.

W czerwcu tego roku Miki ponownie odwiedzi Polskę. Tym razem poprowadzi 7-dniowy warsztat o sztuce facylitacji, którą wykorzystuje od wielu lat w ramach swoich warsztatów i podczas wspierania grup w podejmowaniu decyzji. Wiele razy byłam pod wrażeniem płynności i skuteczności, z jaką na warsztatach prowadziła duże grupy, uwzględniając swoje potrzeby oraz potrzeby uczestników.

Teraz z niecierpliwością czekam na 7 dni z nią, w czasie których będzie pokazywać krok po kroku, co robi facylitując spotkania. Lubię, jak pokazuje swój wewnętrzny proces podejmowania decyzji, gdy prowadzi grupę. Jednocześnie doceniam to, że uczestnikom nie narzuca swojego podejścia a zachęca do szukania swoich mocnych stron i wykorzystywania ich w procesie facylitacji.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Serdecznie zapraszam!

Autorka: Magdalena Barańska

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.