Porozmawiajmy o śmierci przy kolacji – Warszawa – 3 daty

Uwalniająca przestrzeń, w której rozmowa o śmierci, pomaga zrozumieć jak możemy żyć pełniej i lepiej rozumieć życie. To nie są warsztaty (mimo że w zakładce warsztaty), lecz wspólna kolacja z głębszą rozmową, delikatnie przeze mnie moderowaną, tylko tyle, aby była ona prawdziwie bezpieczną przestrzenią, bez ocen, diagnoz czy przekonywań.

Zapraszam Cię do przyłączenia się do kolacji, w czasie której porozmawiamy o śmierci, której temat albo przeraża albo odpycha a czasami przyciąga.

Moją intencją jest tworzenie uwalniającej przestrzeni, w której rozmowa na temat śmierci pomoże nam zrozumieć jak możemy żyć pełniej i lepiej rozumieć życie.

Jestem przekonana, że czeka nas piękne doświadczenie. Będziemy jedli dania przygotowane przez nas samych i będziemy rozmawiali o jedynej pewności, która czeka nas wszystkich: o śmierci, czyli o życiu.

Może masz dreszcze, jak to czytasz, gdyż brzmi to dla Ciebie makabrycznie. A może na twarzy pojawiła się radość na myśl o tak ludzkiej rozmowie w gronie innych osób w tej samej wędrówce.

W czasie kolacji, która będzie przebiegała w konkretnej strukturze, porozmawiamy o tym, czego pragniemy zarówno w życiu, jak i wówczas, gdy dobiega ono kresu. Będziemy dzielić się swoimi myślami i uczuciami, związanymi z tym tematem. Te uczucia mogą być bardzo różne od lęku po radość i ciekawość. Każde jest mile widziane.

Inspiracją tego wydarzanie jest książka „Porozmawiajmy o śmierci przy kolacji” Michael’a Hebb’a.

Kiedy:

Obecnie ogłoszone są 3 daty: 29 września 2023, 15 grudnia 2023 i 5 kwietnia 2024.

Zbieramy się się o 18:00, przygotowujemy stół i 18:30 zaczynamy kolację.

Gdzie:

Warszawa – Wilanów – wynajęta przestrzeń z wyposażoną kuchnią i stołem, który pomieści do 10 osób (dokładny adres podamy osobom, które potwierdzą swoją obecność)

Wkład finansowy:

Przestrzeń , w której spotkamy się jest wynajmowana. Będziemy Cię prosić o składkę w wysokości 25 zł za os. Jeśli finanse byłyby przeszkodą, napisz do nas.

Jeśli to zaproszenie Cię woła, wyślij swoje zgłoszenie korzystając z poniższego linka a jeśli masz pytania napisz na:
magdalena.sendor@strefaporozumienia.pl

ZAPISY

Zapisując się proszę potraktuj Twoją deklarację poważnie. Zazwyczaj jest zainteresowanie kolacją jest spore. Jeśli rezygnujesz na kilka dni lub godzin przed (oczywiście losowe sytuacje się zdarzają), to już trudno zaprosić nową osobę. Weź to proszę pod uwagę.

Wkład jedzeniowy:

Aby wydarzenie było prawdziwie wspólnotowym przeżyciem, poprosimy Cię o przyniesienie czegoś do jedzenia na wspólny stół. Wyślemy sugestie tak abyśmy nie znaleźli się na przykład z 5 sałatkami a bez chleba i masła 🙂