Szkolenie, które wniosło wiele w naszą współpracę

Co dla mnie i dla zespołu:

– zobaczyłem, że słuchanie jest kluczem do sukcesu we współpracy z ludźmi. Słuchanie nastawione na zrozumienie intencji i potrzeb drugiej osoby jest świetną drogą do dialogu i wspólnej pracy

– Określenie własnych potrzeb pozwala łatwiej komunikować się z ludźmi, a komunikacja w 4 krokach daje nam poczucie szacunku, komfortu i zrozumienia zarówno nas samych jak i osób, z którymi się spotykamy.

Warsztat jest prowadzony z nastawieniem na potrzeby grupy, nie ma wiele suchej teorii, ani utartych schematów. Prowadząca dostosowuje się do potrzeb grupy i podąża za nią, nie narzucając swojego stylu, co gwarantuje zachowanie tożsamości grupy, z którą pracuje. Czuć bardzo jej troskę o dobro grupy oraz chęć pomocy w postawieniu kroku naprzód, z naciskiem, by każdy z grupy był na tym samym poziomie zaawansowania – to jest świetne, że dba o każdego uczestnika tak samo.

W swojej karierze odbyłem masę szkoleń, z wieloma świetnymi trenerami, natomiast Magdalena Sendor zrobiła na mnie największe wrażenie, a warsztat i jego efekty odczuwam do dzisiaj i używam w życiu codziennym – zawodowym jak i prywatnym. Mój zespół po szkoleniu z Magdą stwierdził, że to było szkolenie, które wniosło wiele w naszą współpracę:)

Piotr Sławecki

Dyrektor Sklepu / Store Manager

DECATHLON Reduta