WSPÓŁUDZIAŁ

foto-szkolenia-i-projekty.png
„Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe,
dopóki nie zostanie zrobione”
Nelson Mandela


WSPÓŁ+PRACA Przywództwo Oparte Na NVC – grudzień 2022 – maj 2023

https://leance.org/produkt/wspolpraca-przywodztwo-oparte-na-nvc-2/

Otwarte Kręgi Dialogowe

https://tocopowiesz.pl

Nonviolent Global Liberation Community (NGL) – join NGL Friends

A group of dedicated practitioners works on integrating nonviolence into the fabric of human life through ongoing live experiments with truth focused on individual and collective liberation. We invite you to join us as an NGL Friend.

More information here


Convergent Facilitation Coaching Calls

A group of experienced Convergent Facilitators are now offering weekly coaching calls on a gift economy basis for people who have taken a Convergent Facilitation workshop and want to be of service in this time of crisis. We offer one coaching session every week. We have a fixed schedule every other Monday at 6pm GMT. On the alternating weeks we offer sessions at diverse days and times, posted in advance.

More information here.


Studium Dialogu Publicznego w oparciu o Porozumienie bez Przemocy

Na Studium Dialogu Publicznego zapraszamy liderów pracujących na rzecz społeczności, czyli osoby, które z racji wykonywanego zawodu lub prywatnego wyboru podejmują dialog społeczny – są jego inicjatorami, są zaangażowane w działania publiczne, podejmują działania mające wpływ na zmianę w najbliższym otoczeniu oraz/lub pełnią rolę łącznika między organizacją, instytucją a daną społecznością.

Więcej informacji i zapisy na stronie Strefanvc.pl


Studia podyplomowe “Mediator wg NVC Marshalla B. Rosenberga”- Collegium Civitas

Studia podyplomowe “Mediator wg NVC Marshalla B. Rosenberga” powstały w celu kompleksowego wsparcia uczestników w pełnieniu funkcji profesjonalnego mediatora, działającego w oparciu o NVC. Umiejętności zdobyte w trakcie studiów mogą być wykorzystane przez absolwentów ich codziennych obowiązkach w firmach, organizacjach, czy szkołach. Wiedza przekazana uczestnikom przez ekspertów może być również przydatna w życiu rodzinnym – do budowania kultury dialogu oraz tworzenia rozwiązań uwzględniających potrzeby wszystkich stron.

Unikalność programu polega na połączeniu doświadczenia trenerów pracujących w nurcie Porozumienia bez Przemocy oraz mediatorów Polskiego Centrum Mediacji. Zajęcia łączą w sobie transformującą moc empatii, skuteczność narzędzi Porozumienia bez Przemocy w rozwiązywaniu i zapobieganiu konfliktów wraz z podstawami prawnymi, regulacjami i wymogami związanymi z pracą mediatora w RP.

Więcej informacji i zapisy na stronie Collegium Civitas


Studia podyplomowe Train the Trainer – Collegium Civitas

Pierwsze w Polsce studia podyplomowe dla trenerów pracujących w oparciu o podejście Porozumienia bez Przemocy (PbP) Marshalla B. Rosenberga, prowadzone przez grupę wieloletnich praktyków PbP i certyfikowanych trenerów NVC (NVC – Nonviolent Communication), których celem przygotowanie do pracy grupowej w oparciu o założenia i praktykę PbP. Udział w studiach może być etapem w przygotowaniach do egzaminu certyfikacyjnego The Center for Nonviolent Communication.  Podczas studiów uczestnicy będą mieli okazję przygotować się do uczenia wybranych procesów i zagadnień PbP a także przygotują się do pracy z różnorodnymi grupami z zastosowaniem podejścia i świadomości PbP.

Więcej dowiesz się na stronie uczelni Collegium Civitas.


Studia podyplomowe Porozumienie bez Przemocy – Collegium Civitas

we współpracy z Centrum Life Coaching Polska

Pierwsze w Polsce studia podyplomowe z Porozumienia bez przemocy wg Marshalla B. Rosenberga, prowadzone przez certyfikowanych trenerów NVC, których celem dogłębne poznanie i praktykowanie Porozumienia bez przemocy (NVC – Nonviolent Communication). Udział w studiach może być pierwszym etapem w przygotowaniach do egzaminu certyfikacyjnego The Center for Nonviolent Communication.

Więcej dowiesz się na stronie uczelni Collegium Civitas.


Roczne Intensywne Studium Komunikacji w oparciu o NVC – Gdańsk

Studium Komunikacji to propozycja dla osób, które chcą nauczyć się skutecznie komunikować i budować wysokiej jakości relacje ze sobą i z innymi w oparciu o metodę Porozumienie bez Przemocy (Nonviolent Communication NVC). Jej podstawą jest taki sposób porozumiewania się, który buduje kontakt, szacunek i wzajemne zrozumienie oraz umiejętność docierania do potrzeb swoich i rozmówców, szczególnie w sytuacjach trudnych czy konfliktowych.

Szczegóły wydarzenia na stronie Studium PbP


Studium Porozumienia bez Przemocy – Kraków

W odpowiedzi na wołające z różnych stron hasła nakłaniające do wychodzenia ze swojej strefy komfortu – trochę przekornie – zachęcamy, aby taką strefę komfortu najpierw w sobie stworzyć. Roczne studium Porozumienia Bez Przemocy to okazja do odkrycia i umeblowania bezpiecznej bazy, z której wychodzi odwaga, siła i energia do działania zgodnego ze sobą. Certyfikowani trenerzy NVC z Polski zabiorą Cię w podróż do autentycznego i pełnego życia. Podróż, która dzięki nim może stać się dla Ciebie drogą nie tylko do życiowej transformacji oraz integracji NVC w życiu osobistym i zawodowym, ale także certyfikacji i rozwoju zawodowego.

Więcej dowiesz się na stronie Studium NVC.


Usłyszeć siebie – intensywne studium mediacji NVCKraków

Bycie słyszanym i bycie w kontakcie z drugim człowiekiem to jedne z ważniejszych potrzeb ludzi. To esencja człowieczeństwa i możliwość autentycznego spotkania z drugim człowiekiem. Z drugiej strony konflikty są nieuniknioną częścią życia. Porozumienie bez przemocy pokazuje, że konflikt może być szansą na lepsze zrozumienie samych siebie i na pełniejsze bycie w relacji. Jeżeli znasz już NVC, chcesz pogłębić i usystematyzować swoją wiedzę jednocześnie ucząc się i zdobywając umiejętność prowadzenia mediacji, zapraszamy na zaawansowane studium mediacji.

Więcej informacji i zapisy na stronie Leance