Superwizja – grupa online – od 2.03.2022

Tworzymy przestrzeń na uczenie się i wdrażanie założeń i narzędzi Porozumienia bez Przemocy w oparciu o kulturę informacji zwrotnej, otwartości na siebie i innych oraz współdzieleniu odpowiedzialności za proces uczenia. Zadbaj o swój komfort i narzędzia NVC w pracy z klientami.

Czym jest superwizja i dlaczego jest dla Ciebie ważna

Superwizja to proces, w którym bardziej doświadczony superwizor pomaga Tobie w procesie wzbogacania i zdobywania wiedzy oraz doświadczenia zawodowego aby dać Ci możliwość lepszej pracy z Twoimi klientami.

Dzięki Superwizji doświadczysz więcej NVC na głębszym poziomie współtworzenia i przyglądania się swojemu procesowi nauki.

W trakcie każdej sesji tworzymy bezpieczną przestrzeń, aby umożliwić obserwację własnych zachowań i reakcji. Unikamy jednocześnie dawania „prostych rad”. Zapraszamy Cię raczej do zrozumienia siebie w relacji z klientem i odniesienia się do trudności, które towarzyszą Ci w pracy nad konkretnymi przypadkami.

Dzięki właściwemu wsparciu superwizora oraz grupy, możesz w bezpiecznej atmosferze wypracować nowe rozwiązania, które podniosą jakość oferowanych przez Ciebie usług.

Więcej informacji na stronie organizatora www.nvclab.pl