Nowy warsztat z Miki Kashtan

Za kilka miesięcy Miki Kashtan będzie po raz czwarty w Polsce prowadziła tygodniowy warsztat. Byłam na jej wszystkich warsztatach w Polsce, a dwa ostatnie współorganizowałam. Co takiego daje mi uczestniczenie w tych wydarzeniach?

Na pewno za każdym razem kończę z poczuciem satysfakcji, że bardzo dużo się nauczyłam. Każde spotkanie z Miki to lekcja jak żyć na co dzień zgodnie ze swoimi wartościami, jakie praktyki wybrać, żeby to, co teraz jest pociągającą teorią stało się moim codziennym nawykiem w relacji ze sobą i z innymi. Kiedy patrzę z perspektywy czasu to widzę, że te warsztaty dają mi siłę na bardzo długo. Często wracam myślami do różnych wydarzeń, szczególnie tych, dzięki którym zobaczyłam i rozpuściłam jakieś bardzo ograniczające mnie przekonanie. Zobaczcie posta Przeżyć konflikt i znaleźć w nim skarb, w którym podzieliłam się doświadczeniem bycia zobaczonym przez osobę, z którą byłam w konflikcie.

Bardzo ważne jest również dla mnie przebywanie w grupie osób, które podobnie patrzą na świat i mają podobną wrażliwość. To mi daje poczucie przynależności, bo to kim naprawdę jestem jest tu witane z radością. Przypomina mi się zdanie z książki Miki: „Odzyskanie utraconej łączności z naszą duszą wymaga zmierzenia się z ogromnym wstydem i tylko miłość może być w tym dla nas wsparciem  (Restoring our lost connection to our soul requires us to face tremendous shame, and it is only love that can support us in doing so). Wygląda na to, że w trackie warsztatów z Miki odzyskuję utraconą łączność z moją duszą.
Serdecznie zapraszam! Szczegóły znajdziecie tutaj.

Magda Barańska

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.